pronájem řidičů

logo

France.gif

Italy.gif

United States.gif

Germany.gif

Poland.gif

Czech.gif

GSM / PDA

Poskytujeme komplexní profesionální služby v oblasti dopravy a přepravy osob, vozidel a zásilek.., ( nejen individuální smluvní doprava ZTP a ZTP/P ): na jednání, za známými, zábavou, k lékaři, kadeřníkovi, do i z nemocnice tedy dimise. Přeprava delegací, hostů, návštěv, dle zájmu našimi i vašimi vozy. Zajištění dopravy v rámci svateb, kongresů, jednání i každodenní potřeby, atd. Potřebujete spolehlivé řidiče krátkodobě i dlouhodobě?

Přeprava vozíčkářů
inval

Pronájem řidičů

Pronájem vozu s řidičem

Přeprava micro BUSem
( 7 mist + řidič )

Odvoz - převoz
Vašeho vozu pro VIP

Provoz autoparku

Programy
Alfa Romeoo

Autoškola

Víkendové nákupy
inval

Přeprava zásilek
ČR a EU

  

Kontakt
tel

Kariera

Spolupráce
ruce
 

Podmínky

Autopark

Letáky

Naši klienti

Nabídka reklamy

 Jak nás podpořit ?

Poptáváme

Alfa 156

 

Zveme Vás, aneb kde sme se mohli potkat.

Jako zázrakem - druhý ročník benefiční akce se uskutečnil ve čtvrtek 21.5.2009 na Vyšehradě.  Podívejte se na podrobný program benefiční akce Jako zázrakem.  Podrobné informace na www.asistence.org

ziju jako ty
5. - 6.června 2009
pátek 10:00 – 23:00
sobota 10:00 – 18:00
Centrální park
Pankrác, Praha 4
Vstup zdarma  

"Jiný Svět"

15-16.06.2009

 PortageBanner
 Poskytujeme komplexní profesionální služby v oblasti dopravy a přepravy osob, vozidel a zásilek.., ( nejen individuální smluvní doprava ZTP a ZTP/P ) na jednání, za známými, zábavou, k lékaři, kadeřníkovi, do i z nemocnice tedy dimise. Přeprava delegací, hostů, návštěv, dle zájmu našimi i vašimi vozy. Zajištění dopravy v rámci svateb, kongresů, jednání I každodenní potřeby, atd. Potřebujete spolehlivé řidiče krátkodobě i dlouhodobě?

Služba "PORTAGE" k zajištění provozu akutně hledá sídlo společnosti nebo kancelářské prostory k pronájmu za rozumnou cenu, ideálně s možností parkovíni nejlépe v oblasti Prahy 4 Chodova a Kunratic. informace na: info@portage.cz

Všeobecné podmínky platné od 01.01.2008:

PORTAminiLogoE
TRANSPORT ASSISTANC

Při objednávce rozvozu večírků, svateb, oslav, apod. je nutné přesně rozlišovat zda máte zájem o službu "pronájem řidiče" nebo "pronájem vozu s řidičem". U takovýchto akcí lze domluvit jinou sazbu za ujetý kilometr, než je uvedeno v ceníku.V případě zájmu o službu "pronájem vozu s řidičem" s časovým předstihem domluvit i typ vozu

Řidič služby Portage může být najat například i na zajištění služební cesty. U této služby lze domluvit jinou sazbu za ujetý kilometr, než je uvedeno v ceníku.

Při telefonické objednávce je nutné uvést své jméno a příjmení, přesnou adresu ulice a číslo domu a své telefonní číslo, (pouze pokud máte aktivovánu službu CLIR - „zamezení identifikace volajícího“ u svého operátora) které slouží pro spojení s Vámi.

Pokud budete požadovat odvoz na místo vzdálenější, než 20km od místa, kde se nacházíte, je nutné před odjezdem složit zálohu 500,- Kč, která Vám bude odečtena od konečné ceny a případný přeplatek vrácen. Pokud konečná cena bude vyšší, než záloha, doplatíte zbytek částky po příjezdu na určené místo.

Ujeté kilometry se počítají podle Vašeho tachometru; v případě poruchy Vašeho tachometru se ujetá vzdálenost odečte z tachometru vozidla, které zajišťuje odvoz našeho řidiče a jede současně s Vámi. Na poruchu Vašeho tachoměru je zapotřebí upozornit před započetím jízdy, v opačném případě bude cena kalkulována odhadem a je pro Vás závazná.

Řidič služby Portage má před odjezdem s Vámi a Vaším vozem právo vyzvat Vás k předložení platných dokladů pro provoz použitého vozidla (tj. osvědčení o technickém průkazu a zaplacenou zákonnou pojistku odpovědnosti za škodu). V případě odmítnutí předložení nebo při neplatnosti uvedených dokladů Vás řidič nemůže odvézt!

Řidič služby Portage si vyhrazuje právo rozhodnout, zda s Vámi pojede či nikoli (např. při agresivním a vulgárním chování, apod.).

Klient si může vzít sebou do svého vozu tolik spolucestujících, kolik je volných míst v autě, maximálně však 8 (případ mikrobusu).

Řidiči služby Portage jsou oprávněni pro skupiny A,B,C,D,E, v případě zájmu o převoz vozu či pronájem řidiče na vozidlo s celkovou hmotností přesahující 3,5t a počet osob 9 a více je zapotřebí na toto upozornit předem v dostatečném časovém předstihu.

Řidič služby Portage je oprávněn řídit motocykl o jakémkoliv obsahu. Pro motocykl platí stejná pravidla jako pro odvoz osobního automobilu (tj. tech.stav, zákonné pojištění atd.).

Pokud využijete našich služeb a necháte si odvézt svůj motocykl, odjíždí na něm jenom řidič služby Portage a Vy pojedete autem, které jede celou cestu před motocyklem ( řidič motocyklu nezná adresu zákazníka, cestu tedy určujete Vy z vozidla )- toto ustanovení je z důvodu Vašeho pohodlí a Vaší bezpečnosti!!!

V případě odvozu motocyklu má řidič služby Portage své vybavení (přilba, rukavice, kombinéza).

Řidič služby Portage je plně zodpovědný za způsob jízdy Vaším vozidlem, popřípadě motocyklu a v případě způsobení dopravního přestupku je povinen uhradit veškeré výdaje s tím spojené.

Řidič služby Portage nezodpovídá za špatný technický stav Vašeho vozu, neúplnou zákonem stanovenou výbavu a nebo za špatné parkování z místa odjezdu. V případě kontroly policejní hlídkou a zjištění některého z výše uvedených přestupků, jste povinen(a) uhradit veškeré výdaje s tím spojené sám(a).

Minimální sazba služby , která bude účtována za jízdu Vaším vozem bude vycházet z platného ceníku služby Portage

Doba příjezdu našeho řidiče na Vámi zvolené místo se kalkuluje s ohledem na hustotu provozu a poptávku po službě. Dále je nutné brát v úvahu stav silnic a polohu místa přistavení. Přibližný čas příjezdu Vám vždy sdělíme při telefonické objednávce. Veškeré objednávky jsou závazné a žádáme Vás o vyčkání na smluveném místě. Děkujeme.

Služby Portage působí převážně v centru blízkém okolí Prahy. Pokud budete mít zájem o odvoz ze vzdálenějšího místa, prosím objednejte nás v časovém předstihu - předejdete tak časové prodlevě, kterou potřebujeme pro příjezd k Vám!

Objednáním našich služeb na čísle  ( přes den +420 776 89 00 94 , ve včerních a nočních hodinách +420 777 89 00 94 ) souhlasíte se všemi podmínkami služby Portage

Tento hovor Vám bude účtován jako klasický hovor do mobilní sítě dle Vašeho operátora a tarifu.

Chcete se stát naším řidičem? >>  . 

Zpět na
PORTAGE.CZ

Zákazníkům se ZTP a ZTP/P a humánním cílem cesty ( návštěva rodiče v DD, nemocnic a sanatorií ) zpracujeme individuální kalkulaci.

Naši řidiči jsou zkušení profesionálové, kteří si ani pro spokojenost zákazníka nepletou silnice se závodní dráhou. Jsou pečlivě vybíráni v průběhu přijímacího řízení. Podmínkou jejich přijetí je odpovídající praxe a zručnost v řízení motorových vozidel, bezúhonnost, slušné vystupování a perfektní znalost Prahy, pravidelné proškolování a testování u smluvní autoškoly nad rámec zákonné povinnosti..
 

S ohledem na kapacitní možnosti, nejsme schopni garantovat dostupnost našich služeb bez objednávky předem.
Doporučujeme Vám včas zaslat svojí objednávku nebo rezervaci na e-mail rezervace@portage.cz
nebo si přímo stáhnout rezervační formulář.
Formulář objednávky služeb
ke stažení ZDE
 

Jsme Vám k dispozici 24 hod denně.
Stačí
od 08 do 17 zavolat náš dispečink, přes den POUZE :776 89 00 94

večerních a nočních hodinách
Stačí od 17 do 8 zavolat náš dispečink, v noci POUZE : 777 89 00 94

starlinka

Linka ochrany zákazníků.
V případě jakékoliv stížnosti na nekvalitní, neadekvátní či nekalé jednání našeho zaměstnance či podnětu na zlepšení se můžete s důvěrou obrátit na Linku ochrany zákazníků. Linka je směrována přímo na majitelku společnosti, příp. jejího odpovědného zástupce s pravomocemi učinit příslušná opatření.

Linku prosím využívejte pouze v neodkladných záležitostech. Děkujeme
 +420 774 89 00 94
LINKA NESLOUŽí PRO TELEFONICKé OBJEDNáVKY NAŠICH SLUŽEB A NENí SMĚROVáNA NA DISPEČINK NAŠí SPOLEČNOSTI

starlinka

 

najez do BUSíku

najez do BUSíku 2

najez do BUSíku 3

Tyto www stránky zhotovila firma SAVIO-NOVáK koruna  kontakt: telefon 608 044 933logo @savio@quick.cz