o Portage

komplexní profesionální služby v oblasti dopravy a přepravy osob, vozidel a zásilek

France.gif

Italy.gif

United States.gif

Germany.gif

Poland.gif

Czech.gif

GSM / PDA

Poskytujeme komplexní profesionální služby v oblasti dopravy a přepravy osob, vozidel a zásilek.., ( nejen individuální smluvní doprava ZTP a ZTP/P ): na jednání, za známými, zábavou, k lékaři, kadeřníkovi, do i z nemocnice tedy dimise. Přeprava delegací, hostů, návštěv, dle zájmu našimi i vašimi vozy. Zajištění dopravy v rámci svateb, kongresů, jednání i každodenní potřeby, atd. Potřebujete spolehlivé řidiče krátkodobě i dlouhodobě?

Přeprava vozíčkářů
inval

Pronájem řidičů

Pronájem vozu s řidičem

Přeprava micro BUSem
( 7 mist + řidič )

Odvoz - převoz
Vašeho vozu pro VIP

Provoz autoparku

Autoškola

Víkendové nákupy
inval

Přeprava zásilek
ČR a EU

 

Kontakt
tel

Kariera

Spolupráce
ruce
 

Podmínky

Autopark

Letáky

Naši klienti

Nabídka reklamy

 Jak nás podpořit ?

Poptáváme

 

 

Zveme Vás, aneb kde sme se mohli potkat.

Jako zázrakem - druhý ročník benefiční akce se uskutečnil ve čtvrtek 22.5.2008 na Vyšehradě.  Podívejte se na podrobný program benefiční akce Jako zázrakem.  Podrobné informace na www.asistence.org

ziju jako ty
5. - 6.června 2009
pátek 10:00 – 23:00,
sobota 10:00 – 18:00

Centrální park
Pankrác, Praha 4
Vstup zdarma  

"Jiný Svět"

15-16.06.2009

 PortageBanner 

 
Vážení obchodní přátelé,
mám-li Vám v kostce představit komplexní služby provozované pod značkou PORTAGE, tak je asi vhodné začít od úplného počátku, kterým byla myšlenka či nápad mého kamaráda, jak mi co nejvíce usnadnit cestování v MHD a cestování obecně.

Protože každé mé opuštění bydliště pro mne znamená cestu na invalidním vozíku a cestování s invalidním vozíkem ani v dnešní době nepatří mezi právě ty nejjednodušší činnosti, které lze v Praze provozovat. Můj kamarád tedy přišel s myšlenkou pořídit mikrobus a vybavit ho potřebnými pomůckami, počínaje nájezdovou plošinou přes lyžiny a v neposlední řadě povinnou výbavou.

Za přispění několika přátel, kteří zastřešují služby poskytované pod značkou PORTAGE svými praktickými zkušenostmi a znalostmi, pomáhají nám s managementem, marketingem, obchodem, ale i s běžnými provozními záležitostmi jako je údržba vozového parku, jsme schopni dnes nabídnout komplexní spektrum služeb v oblasti dopravy a přepravy osob, zásilek a vozidel

Stěžejní službou pro nás však zůstává smluvní přeprava osob ZTP/P včetně jejich doprovodu, jedná se převážně o naše spoluobčany se zhoršenou mobilitou, kteří se neobejdou bez svého invalidního vozíku. Každý takový zákazník využívá našich služeb se slevou

Pro naše zákazníky máme však připraveny služby odpovídající nejvyšší možné míře kvality a dostupnosti a to i na základě individuálních a specifických požadavků z oblasti dopravy a přepravy osob, zásilek a vozidel. Mezi základní stavební prvky našich služeb patří smluvní přeprava osob a zásilek, pronájem osobního profesionálního řidiče pro Váš vůz, ale i s naším vozem a případně s vozem z půjčovny a samozřejmě odvoz vozu indisponovaným tzv. drink taxi či drink asistence. Veškeré naše služby nepatří mezi low-end, co se ceny týče. Zde je však nutné podotknout, že každý náš zákazník přispívá využitím našich služeb na provoz naší stěžejní služby, kterou je smluvní přeprava osob se ZTP/P respektive smluvní přeprava vozíčkářů. Pro poskytování našich služeb používáme řidiče, kteří jsou ryze profesionálové ve svém oboru a jako takové je i hodnotíme. Ostatně, ani vy nejste tak bohatí aby jste si mohli dovolit levné služby.
Určitě by jste nebyli nadšeni, pokud by pro Vás či Váš vůz dorazil vysokoškolský brigádní, který se ještě před odjezdem ptal svých přátel či spolupracovníků, jak se vlastně startuje vozidlo s čipem či jak se řídi vozidlo s automatickou převodovkou.

Při využití naší služby odvoz vozu ( drink taxi, drink asistence ) prokazujete zodpovědný přístup k sobě i lidem kolem sebe a současné přispíváte na provoz služby pro naše indisponované spoluobčany, kteří jsou bohužel indisponováni na rozdíl od Vás na celý život… Při využití naší služby odvoz vozu ( drink taxi, drink asistence ) prokazujete zodpovědný přístup k sobě i lidem kolem sebe a současné přispíváte na provoz služby pro naše indisponované spoluobčany, kteří jsou bohužel indisponováni na rozdíl od Vás na celý život…

Jste-li s našimi službami spokojeni, řekněte to druhým. Jste-li nespokojeni, řekněte to prosím mě.
A já už zjednám nápravu! :-)

P.D. na počátku toho všeho

Petra Dvořáková
p.dvorakova@portage.cz

PORTAGE - Váš partner na cestách
  Tel.: +420 776 89 00 94
  ICQ: 393-021-111
  Skype:
  Web:
www.portage.cz

Naši řidiči jsou zkušení profesionálové, kteří si ani pro spokojenost zákazníka nepletou silnice se závodní dráhou. Jsou pečlivě vybíráni v průběhu přijímacího řízení. Podmínkou jejich přijetí je odpovídající praxe a zručnost v řízení motorových vozidel, bezúhonnost, slušné vystupování a perfektní znalost Prahy, pravidelné proškolování a testování u smluvní autoškoly nad rámec zákonné povinnosti..
 


Sohledem na kapacitní možnosti, nejsme schopni garantovat dostupnost našich služeb bez objednávky předem
Doporučujeme Vám včas zaslat svoji objednávku nebo rezervaci na email rezervace@portage.cz
nebo si přímo stáhnout rezervační formulář.
Formulář objednávky služeb
ke stažení ZDE
 
 

Jsme Vám k dispozici 24 hod denně.
Stačí od 08 do 17 zavolat náš dispečink, přes den POUZE :776 89 00 94

ve večerních a nočních hodinách
Stačí od 17 do 8 zavolat náš dispečink, večer i noci POUZE: 777 89 00 94


Poskytujeme komplexní spektrum služeb v oblasti dopravy a přepravy osob, zásilek a vozide Vše odvezeme, Vás dovezeme... poskytujeme komplexní profesionální služby v oblasti dopravy a přepravy osob, vozidel a zásilek NON - STOP dispečink - přeprava vozíčkářů, odvoz vašeho vozu, drink taxi, expresní přeprava zásilek, osobní řidič, smluvní přeprava osob.
 

najez do BUSíku

najez do BUSíku 2

najez do BUSíku 3

Tyto www stránky zhotovila firma SAVIO-NOVáK koruna  kontakt: telefon 608 044 933logo @savio@quick.cz

 

 

 

počítadlo

počítadlo

 

Atlasfirem.info - katalog firem